Bimcell Tl Yükleme

Aşağıdaki butonları kullanarak, komisyon ödemeden "tl yükleme" işlemi yapabilirsiniz, yada bimcell avantajlı paketlerden birini hattınıza yükleyebilirsiniz.

2 GB internet + 500 Dakika : Sadece 16 TL!, Hemen Yüklemek için aşağıdaki "Paket yükle" butonunu kullanabilirsiniz.

TL Yüklemek için Tıklayınız Komisyon ödemeden tl yükleyebilirsiniz.
Paket Yüklemek için Tıklayınız! Tüm Paketler 1 Hafta boyunca %50 indirimlidir.

Bimcell Tl Transfer Nasıl Yapılır?

Bimcell de tl transferi nasıl yapılır, bimcell de kontör gönderme nasıl yapılır, bimcell de diğer operatörlere tl kontör transferi mümkün gibi soruların yanıtlarını bu makale de tek tek anlatacağım.

Bimcellde kontör transfer işlemi nasıl yapılır?

Bimcell de kontör transfer işlemi yapabilmek için öncelikle bimcell kullanıcısı olmalısınız, daha sonra bimcell kontör transfer işlemi yapabilirsiniz, öncelikle şunu belirtmeliyim sadece bimcell abonelerine bimcell kontör transfer işlemi yapabilirsiniz.

Bimcell avea alt yapısını kullandığı için , bimcell de kontör transfer işlemi hemen hemen avea kontör transfer işlemi ile aynıdır. ” Cep telefonunuzun mesaj yaz bölümüne girerek kontör göndermek istediğiniz telefon numarasını yazıp bir boşluk bırakıp kaç kontör göndereceğinizi yazın 9235 ‘e gönderin. Bu sayede kontör gönderme işleminiz gerçekleşecektir.”

Örnek Mesaj : 0555******* 20 yazıp 9235’e gönder

NOT: Bugüne Özel Bimcell Paketlerinde çok özel indirimler var 2Gb internet ve 500 dakika Konuşma SADECE 16TL Fırsatı Kaçırma BURAYA TIKLA